Make your own free website on Tripod.com

PROMOCIONES

       Volver

 Promoción 1.969

 

5º UCA

Griedo, Nilda Gladys

Pérez Gómez, Rodolfo Ramón

Leiva, Dolores Griselda

Roberto Horacio

Román, Blanca Noemí

Torres, Benjamín Amado

Torres, Nilda Esther

Torres, Ramón Virgilio

Vargas, Angel Evelides

Zajac, María José

Villanueva, Angel Aníbal

Morínigo, Erasmo

Barrios, Elvira Elisa

 

Promoción 1.970

5º UCA

 

Aguirre, Elisa Esther

Alcaráz, Ramón Hugo

Avalos, Raúl

Barboza, Graciela Luisa

Bogado, Gladys Mabel

Boggio, Guillermo Augusto

Cabrera, Enrique Buenaventura

Cáceres, Nilda Beatriz

Castillo, Luis Alberto

Fernández, Wilfrida Honoria

Garmáz, Rubén Darío

González, Eligio Abel

González, Julio Roberto

González, Ofelia Dora

Gutiérrez, Rosalino

Jara, Domingo Abelardo

Jara, Francisca

Kelly, Horacio Rafael

Machado, María Luisa

Machado, Ofelia Elba

Maldonado, Bonifacia

Mancuello, Mauro Javier

Mancilla, Alba Aurora

Marastoni, Dora Isabel

Martínez, Nélida Yolanda

Pilahg, Amelia Magdalena

Pilahg, Walter Enrique

Ramírez, José María Antonio

Ramis, Antonio Angel

Ramis, Antonio Hugo

Reynoso, Fany Margarita

Rivero, Jorge Valentín

Romero, María Catalina

Sánchez, Marta Elisa

Servín, Mirian Ramona

Tejerina, Ramón Elio

 

Promoción 1.971

 

5º UCA

 

Alfonso, Hugo Oscar

Armoa Santander, Armando Valentín

Ayala, Susana Margarita

Benítez, María Estela

Bordón, Nicasio Orlando

Codutti, Ana Sara

Colman, Carlos Daniel

Durán, Raúl

Espinoza, Norma Isabel

Gaitán, Carlos Daniel

Giménez, Norma Lilián

Gómez, José Aldo

González, Elisa Anastasia

González, Yolanda  Regina

Hardy, Augusto Roberto

Hardy, Horacio Raúl

Jara, Carlos Arturo

Jara, Sixto

Ledesma, Arminda Nelda

Lezcano, Juan Carlos

Marastoni, Raúl Oscar

Mareco, Dilma Elsa

Moreau, María Virginia

Morínigo, Olga

Núñez, Luisa Romualda

Ortiz, Juan Carlos

Quintana, Olga Esther

Ramírez, Delia Ramona

Ramis, José Miguel

Robles, María Cristina

Rodríguez, Mario

Rodríguez, Mónica Aída

Rodríguez, Norma Isabel

Romero, Esther Hilaria

Romero, Gladys Beatriz

Romero, Orlando Jesús

Sandoval, Elisa Ofelia

Sandoval, Ramón Antonio

Sánchez, Miguel Aldo

Stéfani, Angel Orlando

Torres, Ramón Alberto

Troche, Jorgelina Severiana

 

 

Promoción 1.972

 

5º UCA

 

Alegre, Hector Horacio

Alvarez, Gladys Noemí

Amarilla, Angel Vicente

Artigas, Oscar Alfonso

Barboza, Lilián Mabel

Barrionuevo, Fabián Ismael

Benítez, Walter Dante

Caballero, Oscar Adolfo

Fernández, Oscar Alfredo

Goussal, Hilda Cristina

Gonzáles, Jorge Omar

Gonzáles, Graciela María Inés

Gutiérrez, Jorge Ramón

Hidalgo, Miguel Angel

Inifel, Sara Sunilda

Jara, José María

Larrea, Celsa

Lezcano, Nelson

Maciel, Julia Beatriz

Marastoni, Aldo Daniel

Núñez, Natividad Isabel

Oliva, Ramón Alberto

Arellano, Julio César

Ortigosa, Amanda Noemí

Pruyas, María Inés

Ramis, Analía Gloria

Rodríguez, Angel

Rodríguez, Delfina

Rojas, Joaquín Nelson

Rolón, Aurora Rafaela

Sabolovich, Ana María

Sánchez, Elsa Nélida

Sandoval, Miguel Angel

Santa Cruz, Bernardino Damián

Servín, María Teresa

Torres, Mirtha Gladys

Valenzuela, Inocencio Hugo

 

 

Promoción 1.973

 

5º UCA

 

Acosta, Graciela Beatriz

Alegre, Mirta Noemí

Arias, Carlos Alberto

Barbosa, Lilián Mabel

Barrios, Carmen Gladys

Benítez, María Cristina

Billordo, Daniel Celestino

Caballero, Graciela Iris

Cáceres, Víctor Isidro

Campos, Lidia Angelina

Cardozo, Héctor Gabriel

Cenicén, Américo

Codutti, Elsa Amelia

Coronel, Pablo Rolando

De Caso, José Luis

Dell’ Oste, Cristina Lilián

Espinoza, Norma Alicia

Fernández, Jorge Luis

Figueredo, Graciela Esther

Gaona, Ricardo Oscar

Giménez, Agustina Yolanda

Giménez, Antonio César

Gitelman, Jorge Eduardo

González, Eva Leonida

González, Ida Yolanda

Gutiérrez, Gloria Iris

Gutiérrez, María Elena

Marecos, Susana Beatriz

Melgarejo, Norma Esther

Osorio, Vilma Ofelia

Plion, Alicia Ester

Prette Gaona, Rubén Antonio

Ramírez, Dora Rosa

Ramírez, Gabriel Angel

Ramis, Alicia Lucia

Ricardo, Alicia Beatriz

Rodríguez, Oscar Roberto

Romero, Dionisio Rolando

Sañon Ledesma, Ramona Viviana

Segovia, Mercedes Eugenia

Trangoni, Oscar Adolfo

Troche, Alicia Susana

Vallejos, María Nieve

Velázquez, Yolanda Lilián

 Zaracha, Laura Esther

 

PROMOCIÓN 1974.

 

5to. 1era.

 

Acevedo, Eduardo Ramón

Acevedo, Luis Oreste

Balbuena, Hugo César

Cenicen, Américo

Esccobar, Dardo Emilio

Escobar, Jose Luis

Galo, Ector Abel

Jara, Carlos Alberto

Maciel, Rubén Dario

Maldonado, Claudio

Morinigo, Demetrio

Velasco, Oscar Alberto

Pinto, Marcelino Mercedes

Retamozo, Miguel Angel

Retamozo, Norberto Antonio

Robles, Carlos Rolando

Sanchez, Raúl Orlando

Zacarias, Carlos Omar

          

Ayala, Norma Lilián

Espinoza, Elena Gladys

Espinoza, Nidia Esther

Gomez, Hilda Graciela

Melagrani, Susana Graciela

Moreau, Graciela Marta

Nuñez, Olga Beatriz

Nuñez, Roza Gladys

Oliva, Noemí Elva

Oviedo, Norma Elizabeth

Pilche, Susana Silvia

Veloso, Noemí Nida

Vizgarra, Gladys Ofelia

            

5to. 2da.

 

Alegre,Eduardo Oscar

Castillo, Jorge Daniel

Fernándes, Luis Alberto

Insautralde, jesús Carlos

Jara, Ricardo Alberto

López, Victor Raúl

Rolón, juan Carlos

Romero, Orlando César

Ruiz Diaz, Horacio

Ocampo, David Argentino

Vallejos, Angel Marcelino

Alvaredo, Hilda Zulema

Basco, Mirta Beatriz

Blanco, Norma Lilián

Britez, Ana Esther

Codutti, Ada Vilma

Frenández, Doris Lilián

Gaitan, Teresita Norma

González, María Cleta

González, Zulema Alicia

Goussal, Norma Nancy

Imfeld, Mónica Isabel

Mancuello, Mirta Beatriz

Ojeda, Nancy Galdys

Rojas, Teresa

Romero, Ramona Gloria

Sanchez, Irma Beatriz

Sandoval, Blanca Graciela

Servín, Rita Antonia

Tayara, María Estela B.de

Troches, Liliana Inés

 

 

Promoción Año 1975

 

5to. 1era.

 

Alvarenga, Félix Antonio

Bender, Daniel

Caballeros, Luis Oscar

Cespedes, Juan Carlos

Dominguez, Fredi Oscar

Ferreirra, Abel Leoncio

Gonzalez, Jose Luis

Melagrani, Miguel Angel

Mitoire, Daniel Hugo

Robles, Ricardo Sebastián

Cantero, Elizabeth María

Fernándes, Nilda

Gaona, Edit Mirtha

Gonzalez, Eva Marita

Martinez, Laura Josefa

Orta, María Beatriz

Ramirez, Blanca Esther

Rey, Liliana Nélida

Robles, Elba Teresa

Semenza, Graciela Elizabeth

Tascon, Alicia Porfiria

Vallejos, Gadys Mabel Aurora

 

5to. 2da

 

Alegre, Jorge Ismael

Alfonso, Hector Luis

Aquino, Cirilo José

Duran, Ramón Anastacio

Maidana, Ramón Hilario

Mourglia, Omar Néstor

Ramirez, Dario Antonio

Ramirez, Jorge César

Segovia, Carlos Javier

Senicen, Miguel Angel

Alvarez, Elba Hilda

Barrios, Alba Gregoria

Espinoza, Graciela Alba

Esquivel Nélida Ramona

Gonzalez, Leonor

Ledesma, Yolanda Lilián

Lopez, Hilda Lidia

Ortigoza, Gladys Beatriz

Ortigoza, Mercedes Teresa

Ramiz, Elena Isabel

Rey, Yolanda Beatriz

Sandoval, Gladys Angélica

Saltivar, Miguelina

Santos, Felisa Estela

Torres, Blanca Silvia

Vera, Antonia Josefina

Vera, Lilián Edith

 

TURNO NOCTURNO

(Primera Promoción)

 

Allaman, Aurelio Martín

Arriola, Jorge Osvaldo

Bordon, Rubén Alfredo

Cabrera, José Idelfonso

Caceres, Cipriano

Figueredo, Dante Epifanio

Gaitan, Ruperto

Gonzalez, José Luis

Ledesma, Hugo Oscar

Martinez, Félix Valois

Martinez, Martín Enrique

Pollachini, Nilson Paulino

Rios, Erdulfo

Rodas, Lucio Oreste

Rolón, Justino

Balbuena, Mirta Graciela

Cano, María Angela

Espinoza, Rosa

Fernandes, Librada Isabel

Riquelme, Lilia G. Castillo de

Rolón, Dora Ofelia

Zalazar, Mirta Olga

 

 

Promoción 1.976

 

5º 1º

 

Barrientos, Claro Luis

Boggio, Hugo Daniel

Castro, Carlos Alberto

Escalada, Horacio Abel

Escobar, Héctor Antonio

Fernández, Livio Tomás

Gaona, Vicente Fermín

Jara, Alcides José

Morínigo, Crisóstomo

Ramírez, Elio Ramón

Suarez, Enrique Walter

Trangoni, Rolando Alberto

Visconti, Carlos Alcides

Alegre, Silvia Esther

Alvarez, María Cristina

Carbajal, Gladys Norma

Cantero, Irene Isabel

Cossio, Yolanda Gladys

Cristaldo, Zoraida

Espíndola, Celia Elvira

Garmas, Analía Estela

Gavilán, Elina Lilián Mercedes

Gavilán, Mirta Elizabeth

Jara, Nora Marisa

Medina, Natividad Irma

Mitoide, Elba Laura

Orué, Ana María

Ramírez, Silvia Concepción

Ricardo, Norma Estela

Rotela, Magdalena Rosa

Santa Cruz, Margarita

Troche, Rosa Marciana

Santa Cruz, Graciela Yolanda

 

5º 2º

 

Fernández, Antonio Ignacio

Flores, Hugo Orlando

Guardia, Enrique Gualberto

Kolodinsky, Orlando José

López, Aureliano

Sánchez, Ramón Argentino

Soto, José Patricio

Torres, Raúl Oscar

Torres, Efraín Eduardo

Troche, Aníbal Clemente

Worfi, Rubén Oscar

Acosta, Nieve Esther

Alvarez, Lidia Mirta

Alvaredo, Leonor Nilda

Cáceres, Rosa Isabel

Duré, Fidelina

González, Elvia Concepción

Montenegro, Mirta Noemí

Orta, Nilda Mirian

Pintos, Gregoria

Pintos, María Magdalena

Ríos, Adelina Silvina

Romero, Ana María

Romero, Graciela Asunción

Tejerina, Margarita

Troche, Silvia Norma

Villalba, María Eduarda

Trinidad, Sunilda

 

 

Promoción 1.977

 

5º 1º

 

Alvarez, Miguel Angel

Besga, José Omar

Gavilán, Julio Andrés

Maire, Roberto Carlos

Medina, Víctor Ramón

Rey, René Raúl

Saldivar, Juan Carlos

Serfati, Rafael Samuel

Servín, Elio Osvaldo

Viñuela, Omar Oreste

Geymonat, Orlando

Acebedo, Isabel Cecilia

Aguirre, María Ramona

Alvarez, María Del Carmen

Armoa Santander, Zuni

Besga, Mirna Noemí

Canteros, Isidora

Franco, Higinia

González, María Beatriz

González, Olga María

Melagrani, Nancy Maricel

Mitoide, Mirta Alicia

Núñez, Mabel Antonia

Olmedo, Mirta

Orué, Gladys

Oviedo, Gladys Elena

Pintos, Olga Beatriz

Rivero, Juana Eva

Suarez, Norma Edith

Trangoni, Norma Estela

Varela, Edith Griselda

 

Promoción 1.977

 

5º 2º

 

Brugger, Walter Daniel

Colman, Arnaldo Raul

Colman, Raul Arnaldo

Ortega, Juan Argentino

Pérez, Rodolfo Ramón

Ramírez, Ramón Cecilio

Trangoni, Héctor Raul

Alegre, Mabel Elizabeth

Báez, Lidia Brunilda

Barreto, Olga Isabel

Barrios, Gladys Filomena

Blanco, Graciela Antonia

Cáceres, María Antonia

Delpech, Lidia Estela

Dell’ Oste, Marta Beatriz

Lezcano Coutiño, María Magdalena

Prieto, Irma Lidia

Ramírez, Virginia

Rivero, Sara Avelina

Rodríguez, María Fernanda

Sánchez, Marina Adela

Torres, Sara Graciela

Troche, Ema Gladys

Gitelman, Silvia Beatriz

Ramoa, María Lourdes

Rutti, Ana

                         

Promoción 1979

 

5º1º

 

 

Alleman, Oscar Alberto

González, Facundo

Gutierrez, Julio Daniel

Medina, Carlos Antonio

Molina, Juan José Domingo

Portillo, Ricardo Raúl

Pruyas, Daniel Adolfo

Pruyas, Roberto José Domingo

Ríos, Claudio Abel

Torres, Jorge Horacio

Acevedo, Lucía Magdalena

Aguirre, Rita Elizabeth

Alvarenga, Vilma Nélida

Ayala, Mirian Gladys

Ávalos, Victoria Mercedez

Forlunsio, Gladys Alicia

García, Mary Esther

Geymonat, Liliana Edith

González, Marlene Noemí

Kolup, Sonia Antonia

Perez, Lelia Antonia

Perez, Martha Isabel

Queirel, María de las Mercedez

Ramírez, Laura Graciela

Ruiz, Mirian Estela

Samaniego, Mirian Zunilda

Torres, Elizabeth Nelly

 

5º2º

 

Colman, Jorge Adam

Gimenez, Victor Luis

Infeld, Orlando Raimundo

Leyes, Hugo Oscar

Llópiz, Hector Hugo

Machín, Orlando

Machuca, Raúl Isidro

Mancilla, Francisco

Torres, Jorge Dante

Zacarías, Mariano Catalino

Amarilla, Rosa Susana

Ayala, Hilda Beatriz

Barrios, Mirtha Cepriana

Díaz, Nilda Aide

Escurra, Juana Olinda

Espinoza, Mirtha Noemí

Flor, Graciela Noemí

Godoy, Gladys Alicia

González, Marcela Alicia

Infeld, Blanca Marta

Infeld, Esther Noemí

Marastoni, Vilma Liliana

Piña, María del Carmen

Rolón, María Teresa

Romero, Griselda Edith

Sosa, Mirna Elizabeth

Veloso, Amalia Elsa

Villalba, Mirtha Emilce

López, Manuel

 

 

Promoción 1980

 

5º1º

 

Álvarez, Ricardo Alberto

Ávalos, Gerardo Carlos

Ferrato, Oscar Canis

Geymopat, Orlando

Maire, Ricardo Raúl

Pedrozo, Carlos Guillermo

Pruyas, Carlos Gustavo

Rey, Mario Joaquín

Troche, Agustín Edgardo

Acevedo, Norma Emiliana

Álvarez, Noemí Delza

Baez, María Antonia

Insaurralde, Alicia Analía

Lugne, Elsa Beatriz

Olagis, María del Pilar

Mastori, Silvia Beatriz

Medina, Zunilda Beatriz

Monzón, Mirtha Beatriz

Morinigo, Mirian Lilian Edith

Rolón, Julia Inés

Silva Morínigo, Marta Beatriz

Torres, Belly Elizabeth

Verga, Tereza Mabel

Pinto, Del Carmen Zully

Pulzapi, Sonia Beatriz

Quenardelle, Luisa Carolina

Rey, Gladys Mabel

 

 

5º2º

 

Alvarenga, Nicolás Aurelio

Fernández, Donato Nelson

Furik, Alberto Maximiliano

Insaurralde, Angel Darío

López, Angel Fernando

López, Omar Miguel

Medina, Miguel Angel

Nuñez, Héctor Guillermo

Ortega, Juan Zacarías

Rey, Roberto Jorge

Álvarez, Edmilce Graciela

Ayala, Ana Beatriz

Báez, Mirian Magdalena

Báez, Teresa

Benitez, Mirta Graciela

Chaparro, Adelina

Dellamea, Edith Elsa

Gaona, Gladys Mabel

González, Sonia Estela Soraya

Liva, Amalia Luisa

Masseilot, Aurora Esther

Rolón, Virginia

Stéfani, Sonia Evelina

Tejerina, Hilda Nélida

Tejerina, Norma Gladys

Torres, Hermelinda Ramona

Trangoni, Nélida Rosa

Velozo, Mabel Noemí

 

Promoción 1981

 

5º1º

 

Caballero, Sergio Fabián

Gómez, Ramón Adolfo

Portillo, Alfredo Leopoldo

Tejerina, Luis Alberto Augusto

Villasanti, Miguel Ernesto

 Alegre, Susana Aracely

Álvarez, Edith Adelcia

Besga, Teresita Aracely

Cubilla, Elsa Beatriz

De Caso, Rosalía Benjamina

Dure, Eva

Gavilán, Estela Raquel

Geymonat, Estela Lelia

Godoy, Sonia Mabel

González, Marta Beatriz

Koluc, Patricia Cristina

Nuñez, Norma Gladys

Oliva, Nilda Raquel Elizabeth

Rey, Alicia Esther

Rey, Nancy Liliana

Romero, Vilma del Pilar

Santander, Ramona Beatriz

Troche, Violeta Silvia

Zaragoza, Angélica Susana

 

5º2º

 

Blanco, José María

Delpech, Abel Eduardo

Fleita, Juan Ramón

López, Hugo Roberto

Machuca, Raúl Isidro

Montenegro, Omar Victorino

Sosa, Oscar David

Trangoni, Rubén Alcides

Velazco Saavedra, Isidro Esteban

Álvarez, Ramona Esther

Bogado, Norma Esther

Droege, María del Carmen

Duarte, Sonia Cristina

Falleau, Susy Concepción

Furik, Olga Josefina

Gill, Bonifacia Esther

Mendoza, Sonia Mabel

Mourglia, Patricia Matilde

Román, Blanca Noemí

Villalba, Obdulia

 

Promoción 1982

5º1º

 

Alvarenga, Antonio Omar

Benitez, Antonio Luis

Fernández, Arnaldo Luis

Mitorre, Abel Damián

Perez, Luis Alberto

Quinteros, Néstor Emilio

Vallejos, Walter Lamil

Alegre, Claudia Alejandra

Álvarez, Carmen Analía

Álvarez, Raquel Alejandra

Carbajal, Teresa Elizabeth

Escobar, Ilda Isabel

Pourcel, Silvia Esther

Rey, Araceli Yaqueline

Sandoval, Nilda Blanca

Serfaty, Graciela Beatriz

Zalazar, Juana Elizabeth

 

5º2º

 

Ayala, Julio César

Benitez, Julián Basilio

Falleau, José Luis

González, Eusebio

Ioza, Jorge Esteban

Ocampo, Marcelo Daniel

Torales, José de los Santos

Cáceres, Martha Zulema

Cardozo, Gloria Elvira

Dellamea, Noemí María

Galeano, Celia Beatriz

Giménez, Gladys Alicia

Gómez, Ninfa Sunilda

González, Mora Aliana Elizabeth

Lezcano Coutiño, Aída María de las Mercedez

Ramírez, Mónica Lujan

Sánchez, Gladys Mabel

Stefani, Elvira Analía

Toro, Nilda Alicia

 

Promoción 1983

5º1º

 

Ayala, Hugo Osvaldo

Espíndola, Gustavo Ariel

García, Ramón Euclídes

Justiniano, José Darío

Recalde, Miguel Angel

Rolón, Sergio Andrés

Sandoval, Oscar Ariel

Tejerina, Edgar Walter

Alvarenga, Elena María del Carmen

Álvarez, Rosana Lilian Catalina

Benitez, lidia Raquel

Cabrera, Ramona Jorgelina

Duré, Elsa

Fernández, Lidia Mirian

Ferreyra, Ilda Yolanda

Giménez, Teresa edith

González, Ana Elisa

Grandi, Cecilia Rosana

Insaurralde, María Angélica

Ocampo, Mariela Edith

Olmedo, Paula Petrona

Portillo, Celina Gladys

Rey, Mirtha Graciela Ruth

Ricardo, Claudia Marisa

Roch, Alicia Beatriz

Sena, Mirian Noemí

Tejerina, Mirta Ofelia

Vallejos, Alicia Zulema

Vargas, Ana Griselda

Llópiz, Walter Osvaldo

 

5º2º

 

Acevedo, Gabriel Saturnino

Colman, Miguel Angel

Duré, Gumersindo

Gaona, Walter

López, Justo Alberto

Mendoza, Juan Vicente

Navarrete, Hugo Nelson

Ortíz, Jorge Orlando

Rolón, Oscar Daniel

Vera, Roberto Amado

Zardi, Rubén Esteban

Bordón, Elena Dolores

Caballero, Ramona Leonor

Cristaldo, Esther Adelina

Del Valle, Mirian Beatriz

Díaz, María de los Ángeles

Godoy, Nancy Ahydeé

Godoy, Olga Lellis

Insaurralde, Delia María Fabiana

Insaurralde, María Teresa

Oliva, Teresita Araceli Maricel

Ricardo, Griselda Mabel

Rodríguez, Mirta Isabel

Sánchez, Norma Isabel

Tejerina, Nidia Luisa Elizabeth

Torres, Margarita Ramona

Rivas, Delfi Edith

 

Promoción 1984

5°1º

 

Blanco, Manuel Santos

Garay, Walter Anibal

Lezcano Coutino, Pablo Nelson Mario

López, Carlos Alberto

Montenegro, Daniel Ramón

Ramírez, Sergio Fabián

Romero, Hector Rodolfo

Santander, jorge Marcelino

Alvarez, Alba Beatriz

Alviso, Graciela Mabel

Del Valle, Nancy Viviana

Fernández, Norma Lilián

González, Elena Beatriz

Gutiérrez, María Elena

Grandi, Nidia Edda

Jara, María Alejandra

Martinez, Selva Aída Isabel

Pinto, Sandra Marisa

Pruyas, Sonia Francisca

Spontón, Julia Fabiana

Veloso, Yolanda Eva

Viñuela, Sonia Noemí

 

 

5º 2º

 

Alemandi, Jose Francisco

Ayala, Raúl Edgar

Ayala, Ricardo Daniel

Cochancod, Carlos Edgard

Escobar, Calos Alfredo

Gonzalez, Luis Cesar

Justiniano, Hugo Javier

Lopez, Domingo Tito

Mourglia, Santiago Hipólito

Ramírez, Sergio Gustavo

Rodas, Enrique Emeterio

Romero, Armando Oscar

Ballejos, Daniel Esteban

Baez, Isabel Beatriz

Bernald, Norma Beatriz

Cabral, María Alejandra

Gaona, Liliana Esther

Gutierrez, Margarita Rafaela

Morinigo, Claudia Noemí

Ocampo, Norma Beatriz

Paredes, Maria Cristina

Pirez Da Silva, Antonia Estela

Rios, Susana Rosmilda

Rivero, Norma Beatriz

Soto, Elena Mabel

 

 

4° T. Noct. Año 1984

 

Balcaza, Carlos Dante

Besga, Carlos Ramón

Britez, Ramon Antonio

Cardozo, Hector

Cáceres, Roberto Cesar

Duré, Demetrio

Espinola, Martín Alfredo

Flor, Hector Bertrand

Rios, Claudio Abel

Suarez, Hugo Daniel

Tarantino, Jorge

Zardi, Hector Rolando

Ayala, Irma Raquel

Alviso, Fabiana Beatriz

Allaman, Elma Yolanda

Allaman, Mirna Liliana

Baez, Cirila Esther

Babuena, Nancy del Carmen

Díaz, Silvia Graciela

Martinez, Mirtha Elizabeth

Mierez, Blanca Alicia

Rios, Lucia Felisa

Romero, Alba Alicia

Vazquez, Luciana

Villalba, Mirian Edit

Villan, Lucia Fermina

 

Promoción 1985

 

5° 1º

Céspedes, Adolfo Edgardo

Domínguez, Victor Enrique

García, Miguel Ruben

Veloso, Antonio Alberto

Aguilera, Maria Cristina

Barrionuevo, Andrea

Cardozo, Cinesia Myrian

Cenicen, Marcela Edith

Cepeda, Maria Monica Elizabeth

Céspedes, Angelica Elena

Coronel, Maria Cecilia

Dell Oeste, Sofía Isabel

Fernández, Graciela Edith

Fernández, Patricia Antonia

Galeano, Cristina Emilce Lilian

Garay, Maria Julia

Gonzalez, Gladys Zulma

Gutierrez, Viviana Analía

Martinez, Liliana Beatriz

Morales, Mercedes Ramona

Quintana, Norma Elda

Rolón, Silvia Alejandra

Stefani, Silvia Mabel

Torres, Celia Cristina

Torres, Graciela Ana Maria

Vargas, Ida Raquel

Vera, Martha Noemí

Villalba, Maria Inés

 

 

5° 2°

 

Alviso, Valentin Hector

Colman, Eduardo Eloy

Espinoza, Federico Emilio

Ferrau, Marco Antonio

Varga, Diego Abel

Ayala, Patricia Sara

Cristaldo, Magna Beatriz

Domínguez, Cecilia Alejandra

Fernández, Susana Maria Elena

Foschiatti, Monica Graciela

Galan, Blasina

Gaona, Fani Olga

Garcia, Sandra

Gutierrez, Alicia Marisol

Imbert, Elsa

Irigoyen, Liliana Beatriz

López, Patricia Gladis

Olivieri, Marcela Alejandra

Glino, Miriam Marcelina

Lencina, Ana Elizabeth

 

Promoción 1986

 

5° 1°

Alvaredo, Jorge Daniel

Fernandez, César Dante

Galo, Agustín Ernesto

Gill, Pablo César

Liva, Carlos Alberto

Mitoire, Néstor Fabián

Pruyas, Walter Fabián

Soto, Oscar Osvaldo

Alcaraz, Ines Liliana

Alvarenga, Gladis Isabel

Bartolelli, Maria Esther

Bonilla, Marilyn Elizabeth

Britez, Elsa Mirtha Rafaela

Correa, Rosario del Carmen

Domínguez, Analia Fernanda

Domínguez, Maria Alicia Esther

Galan, Josefa

Garcia, Norma Aides

Hardy, Rosana Silvia

Jumilla, Claudia Lilián

Kus, Sonia Rosita Fabiana

Ledesma, Graciela Lilian

Lopez, Yolanda Ernestina

Maciel, Susana Elisa

Melgarejo, Claudia Analia

Morínigo, Mónica Dora

Oliva, Sandra Esther

Quintana, Norma Carolina

Romero, Luz Maria Celia

Torres, Maria Cristina

Vazquez, Clara Isabel

 

 

5° 2°

 

Báez, Hector Daniel

Fernández, Horacio Oscar

Gómez, César Lilio

Aguilar, Alicia Aide

Armengol, Andrea Soledad

Báez, Martha Isabel

Besga, Norma Beatriz

De Caso, Hilda Noemí

Durighello, Silvia Susana

Escobar, Sofia Lucia

Espíndola, Marta Liliana

Ferreyra, Hilda Raquel

Garay, Maria Julia

González, Claudia Rosana

González, Patricia Bibiana

Gutiérrez, Claudia Beatriz

 

 

4° T. Noct.

 

Aguirre, Miguel Angel

Benitez, Luis Alberto

Benitez, Marcelo Adolfo

Britez, del Rosario

Cabaña, Rufino

Cardozo, Victor Omar

Céspedes, Carlos Armando

Codutti, Antonio

Espinoza, Hugo

Genez, Orlando

López, Cesar Eduardo

Orta, Luis Omar

Pérez, Cesar Raul

Quintana, Héctor

Quintana, Hugo

Ruiz, Domingo Oscar

Torres, Héctor Ramon

Vera, Jorge Daniel

Balcaza, Maria Estela

Benítez, Zoraida del Pilar

Cabaña, Maria Andrelina

Céspedes, Josefina

Duré, Saturnina Nelida

Espinoza, Hermelinda Nélida

Flor, Lilian Elodia

Forchiatti, Mabel Delicia

Furik, Elda Teresa

Furik, Maria Magdalena

Gomez, Delia

Quintana, Lucía Isidora

Ricardi, Sara Edith

Sosa, Sulma Gladys

Verón, Marta Ofelia

Villalba, Eva Angelica

Viñuela, Gladis

 

Promoción 1987

5° 1°

 

Cabaña. Balbino Benjamín

Fernández, Mario Victor Hugo

Gavilán, Livio Andres

Godoy, Martín Orlando

Marra, Walter Javier

Pinto, Jorge Antonio

Quintana, Dante Julio Cesar

Ramírez, Rafael Maximiliano

Velloso, Gustavo Abel

Verón, Eduardo Raul

Alvarenga, Maria Modesta

Benítez, Beatriz

Bogado, Maria Alejandra

Daghi, Claudia Liliana

Domínguez, Zunilda Noemí

Fernández, Norma Gladis

Fink, Yolanda Beatriz

Jiménez, Rosa Isabel

Gutierrez, Elisabet Laura

Lezcano Coutiño, Claudia Maria Raquelina

Pruyas, Mirta Elisabet

Rolón, Luisa Beatriz

Sacaría, Juana Concepción

Zambón, Celia Haide

López, Maria Alejandra

 

 

5° 2°

 

Benitez, Hugo Ramón

Delpech, Nilson Martín

Escobar, Pedro Ramón

Espinoza, Héctor Antonio

Jiménez, Carlos Daniel

Gutierrez, Carlos Adolfo

Llopiz, Sergio Raul

Machuca, Néstor Catalino

Oliva, Juan Antonio

Pereyra, Héctor Fabián

Pirez Da Silva, Juan Carlos

Soto, Edgardo

Acosta, Fructuosa Noemí

Aguirre, Elena Cristina

Anich, Silvia Lilian

Ayala, Marisa Andrea

Barrientos, Maria Margarita Matilde

Bordon, Nancy Edith

Dacunda, Lidia Nelly

Delgado, Ema Beatriz

Dellamea, Delsi Laura

Domínguez, Gabriela Lilian

Falleau, Maria Isabel

Florentin, Dora Graciela

Florentin, Maria Cristina

Gavilan, Buenaventura Aidee

Gotilla, Griselda Mariel

Godoy, Griselda Andrea

Gomez, Delia Beatriz

Mendoza, Aurora Alicia

Martinez, Graciela Elvira

Núñez, Ilda Noemí

Oliva, Nilda Mariel Analia

Paredes, Gladys Beatriz

Pereira, Mirta Elena

Quintana, Rosa Andrea

Rios, Nora Emilce

Rivas Ojeda, Clementina

Roda, Mónica Cayetana

Romero, Alba Beatriz

Sabugo, Mariela Itati

Vargas, Norma Edith

 

Promoción 1988

 

5° 1º  Bachiller Perito Mercantil (Auxiliar contable)

 

Cáceres, Raul Oscar

Espinoza, Abel Martín

Morinigo, Néstor Orlando

Quiñones, Carlos Ruben

Romero, Fernando Ariel

Verón, Fabio Mauricio

Veloso, Diego Adrián

Barrionuevo, Ana Dolores

Brítez, Fabiana Noemí

Cáceres, Lucía Noemí

Escalante, Claudia Elizabeth

Morínigo, Miriam Haydee

Morínigo, Nieves

Oliva, Sonia Sandra

Rey, Maria Elida

Segovia, Griselda Rosana

Scarpellini, Yolanda Beatriz

Vázquez, Claudia Mercedes

Ayala, Roberto Ramon

Alvarez, Marcela Margarita

 

 

5°1º 1988 Bachiller con orientación Docente

 

Masseilot, Armando Rene

Caballero, Dolores Graciela

Correa, Silvia Adela

Gonzalez, Juan Bautista

Quintana, Gustavo Alejandro

Ortega, Oscar Dejesus

Rolon, Sergio Oscar

Acevedo, Adriana Mariana

Arce, Romulda Ramona

Barcelo, Beatriz Andrea

Cabrera, Rita Alejandra

Figueredo, Miriam Noemí

Fimiani, Susana Evangelina

Mancuello, Delia Rosa

Mendoza, Claudia Beatriz

Oliva, Angelica Rosana Violeta

Pintos, Silvia Amanda

Pirez Da Silva, Monica Rosana

Romero, Claudia Etela

Vega, Eduarda Evangelista

 

 

5° Noct. - Perito mercantil (auxiliar en administración)

 

Aquino, Celso Fernando

Aquino, Heriberto

Báez, Maria Cristina

Cabaña, Silvina Isabel

Duarte, Rosa Beatriz

Jara, Maria Aides

Ramírez, Elba Arminda

Ramírez, Dora Vilma

Rivero, Claudia Griselda

Romero, Miriam Elizabeth

Segovia, Iris Marga

Segovia, Mariana de las Nieves

Sosa, Liliana Marcela

Trangoni, Susana Beatriz

 

 

5° Noct. (Perito mercantil Auxiliar Contable)

 

Aguilera, Anibal Ramon

Ayala, Fidel

Britez, Roberto Bernardino

Candia, Inocencio

Céspedes, Arnaldo

Espinola, Hector Salvador

Espinola, Luis Antonio

Gill, Guillermo Eleodoro

Guasti, Santo Omar

Otazo, Hugo

Ramírez, Ramon Isabelino

Rey, Raul Ricardo

Segovia, Luis Cesar

Soto, Raul Carlos

Molina, Rigoberto Justino

Miño, Ramón Eduardo Omar

Cardozo, Blanca Beatriz

Fleita, Angelica Martina

López, Gladis Isabel

Gómez, Nidia Noemí

 

Promoción 1989

 

5° 1º  Bachiller Perito Mercantil (Auxiliar contable)

 

Benítez, Faustino Carlos

Espíndola, Mario Javier

González, José Ignacio

Pereyra, Marcelo Gustavo

Amarilla, Nancy Griselda

Duarte, Sandra Patricia

Gonzalez, Sandra Adela

Irala, Silvia Mariel

Ramírez, Margarita Esther

Sánchez, Maria Sandra Karina

Rolón, Sergio Abel

Vergara, Eugenio Victor

Vergara, Romualdo Héctor

Aguilar, Viviana Cristina

Ayala, Adriana Beatriz

Ayala, Patricia Antonia

Ríos, Cristina Estela

Vergara, Gabina Nieves

 

 

 5° 2º  Bachiller con Orientación Docente

 

Morinigo, Fabian Enrique

Areco, Maria Silvia

Domínguez, Claudia Beatriz

Gómez Cano, Paola Marta Soledad

Montañéz, Griselda Elizabeth

Rolón, Mari Silvina

Servín, Cristrina Estanislada

Trinidad, Miriam Lilián

Alvaredo, José Alcides

Pruyas, Aníbal Ramon

Rodríguez, Héctor Daniel

Acosta, Leonarda Idelina

Arriola, Miriam Lilián

Bogado, Juana Evangelina

Espinoza, Sylvia Elisabeth

Falleau, Nancy Mabel

Foschiatti, Laura Estela

Fretes, Norma Elisabeth

Pinto, Maria de Jesús

Pruyas, Mabel Estela

Ricardo, Analía Margarita

Roda, Marisa Griselda

 

 

5° Noct. -  Perito Mercantil Auxiliar Contable

 

Ayala, Omar Rafael

Benítez, Raul Osvaldo

Besga, Juan Manuel

Duarte, Nelson Abel

Hardy, José Luis

Lezcano, Julio Gaspar

Martínez, Mario Martín

Pintos, Miguel Angel

Quintana, Manuel Ariel

Rodríguez, Miguel Eduardo

Rolón, Mario Adolfo

Saucedo, Elvio Raul

Viñuela, Jorge Guillermo

 

 

5° Noct.  Perito Mercantil Auxiliar en Administración

 

Castillo, Pedro Orlando

Romero, Gustavo Ramon

Acosta, Adelina Tomasa

Baez, Cristina Raquel

Enciso, Claudia Susana

Espinoza, Teresa Inocencia

Gauna, Gladis Santa

Gauna, Marcelina

Giménez, Dora Zunilda

López, Martha Aide

Martinez, Mercedes Isabel

Morel, Alicia Noemí

Ovelar, Sabina Ester

Pereyra, Hipólita

Ramírez, Rafaela

Rivas, Regina

Rolon, Neda Hermulinda

Ruiz Diaz, Magdalena Beatriz

 

Promoción 1990

5° Año   Bachiller con Orientación Docente

 

Rios, Jorge Alberto

Veloso, Tomas Cirilo

Bacón, Gabriela Marisa

Benitez, Sonia Mariana

Cabaña, Silvia Beatriz

Colman, Griselda

Escobar, Ana Maria

Foschiatti, Daniela Patricia

Garcia, Rita Natalia

Gonzalez, Sandra Fabiana

Jara, Rosana Ramona

Manuello, Maria Patricia

Mendoza, Mirtha Esther

Mendoza, Norma Beatriz

Quintana, Marcela Andrea

Veloso, Analia Esther

Vera, Claudia Liliana

Tejerína, Alejandra Maricel

 

 

5to Año - Bachiller Perito Mercantil Auxiliar Contable Jurídico

 

Denis, Sergio Javier

Ferreira, Hernan Alejandro

Mauro, Luis Carlos Daniel

Rios, Gustavo Ariel

Toñanez, Miguel Angel

Batalla, Alicia Beatriz

Castro, Patricia Natalia

Servin, Cristina Ramona

 

 

5° Noct. - Perito Mercantil Auxiliar Contable

 

Benitez, Jorge Daniel

Insaurralde, Cirilo Alejandrino

Martinez, Pedro Anibal

Benitez, Cirila Beatriz

Galan, Melchora Blanca

Martinez, Esther

Trinidad, Sonia Alejandrina

 

 

5º Noct.  Perito Mercantil Auxiliar en administración

 

Soto, Saturnino

Cabaña, Esther Virina

Romero, Celia Esther

Samaniego, Hilda Gladys

Alarcón, Maria Evangelina

Villan, Elida Isabel

 

Promoción 1991

 

5°1°  Bachiller Perito Mercantil Auxiliar Contable Jurídico

 

Ayala, Sergio Javier

Aguilar, Hugo Orlando

Gonzalez, Nestor Daniel

Morinigo, Fabricio Ariel

Pinto, Eduardo Jorge

Oritz, Ramona Elizabeth

Paez, Dora Roxana Dolores

Rios Vera, Gilda Aida

Romero, Alejandra Isabel

Servin, Alejandra Patricia

Vargas, Kariana Marcela

Vergara, Martha Beatriz

Villazanti, Rita Elizabeth

 

 

5° 2°  Bachiller con Orientación Docente

 

Báez, José Alfredo

Denis, Alfredo Gusman

Domínguez, Ariel Bernabé

López, Martín Gerardo

Rodríguez, Gaston Braulio

Alvarez, Claudia Fabiana

Amarilla, Martha Magdalena

Barrionuevo, Maria Verónica

Barrientos, Emilia Estela

Britez, Yolanda Emilce

Caballero, Margarita Verónica

Denis, Alicia Elizabeth

Figueredo, Alejandra Viviana

Luna, Maria Mercedes

Maciel, Zunilda Hortensia

Prieto, Nancy Raquel

Rolon, Mirtha Rosana

Sánchez, Aida Liliana

Solis, Silvia Elizabeth

Soto, Ramona del Carmen

 

 

5° Noct. - Perito Mercantil Auxiliar Contable

 

Fernández, Orlando

Gonzalez, Carlos Amado

Juárez, Pablo Sebastián

Baez, Gladys Noemí

Rivarola, Alicia Norma

Benitez, Isabel Noemí

 

 

5º Noct. - Perito Mercantil Auxiliar en Administración

 

Aguilar, Juan Jose

Ayala, Eduardo Wenceslao

Duarte, Félix Ramon

Sánchez, Norma Beatriz

Sandoval, Rodolfo Eduardo

López, Pablo Ulises

 

Promoción 1992

 

5º 1º  Bachiller con Orientación Docente

 

Arce, Victor Hugo

Ayala, Elvio Nicolas

Morinigo, Claudio Erasmo

Rivarola, Adolfo Ariel

Romero, Dante Ramon

Santos, Cristian Marcelo

Acevedo, Andrea Natalia

Figueredo, Marina Noelia Marisa

Quintana, Marcela Noemí

Rivarola, Karina Ruth

Veron, Miriam Lorena

Leiva, Guillermo

Quintana, Andres Javier

Aguilera, Mabel Antonia

Amarilla, Yudith Marcela

Ayala, Carmen Ramona

Bertolelli, Antonia Maria Luisa

Espinosa, Dora Yaqueline

Gill, Mercedes de la Cruz

Gomez, Celia Amalia

Medero, Adela Noemí

Mendoza, Gladys Noemí

Pino, Mary Isabel

Rolon, Maria Andrea

Romero, Mercedes Karina

Segovia, Mariela Edith

Toñanez, Elena Beatriz

 

 

5º 2º  - Bachiller Perito Mercantil Auxiliar Contable Juríco

 

Benitez, Jerónimo Silvio

Bianchi, Nestor Hugo

Noguera, Juan Ignacio Vicente

Alcaraz Figueredo, Nora Balbina

Bendez, Laura Victoriana

Denis, Gabriela Elizabeth

Gonzalez, Ramona Paulina

Rivas, Delia

Schimpf, Marianela Elizabeth

Troche, Mario Gilberto

Mendoza, Nelida Beatriz

Oliva, Blanca Beatriz

Rivero, Simona Isabel

Rolon, Silvia Elizabeth

Ruiz Acosta, Delfina Verónica

 

 

5° Noct.  Perito Mercantil Auxiliar Contable

 

Espinola, Samuel

Espinola, Juan Daniel

 

 

5º Noct. - Perito Mercantil Auxiliar en Administración

 

Colman, Gladys Esther

Foschiatti, Lidia Beatriz

Matcovich, Rosa Aide

Almada, Norma Beatriz

Mendoza, Norma Beatriz

Solis, Silvia Elizabeth

 

Promoción 1993

5°1° - Bachiller Perito Mercantil Auxiliar Contable Jurídico

 

Acuña, Luis Javier

Barrionuevo, Gloria Eliana

Céspedes, Monica Natalia

Delgado, Maria de los Angeles

Durés, Patricia Emilce

González, Noelia

Gutiérrez, Maria Laura

Luque, Rosalía Magdalena

Senicen, Marcela Verónica

Schimpf, Dariela Mariana

Amarilla, Javier Alberto

Coronel, Cristian Marcelo

Gonzalez, Mauricio Rodolfo

Maidana, Carlos José Maria

Perez Rey, Roberto Aladino

Ayala, Marcela Jorgelina

Baez, Maria Alejandra

Insaurralde, Blanca Beatriz

Romero, Claudia Esther

Velásquez, Adriana Alejandra

Vergara, Silvia Patricia

 

 

5° 2°  - Bachiller con Orientación Docente

 

Fretes, Julia Yolanda

Galeano, Karina Francisca Alejandra

Jara, Liliana Inés

Morinigo, Agustina Maria Jose

Muller, Andrea Natalia

Lucena, Noelia Julieta

Ramírez, Silvina Margarita

Rolón, Maria Laura

Ayala, Adolfo Gustavo

Ayala, Andrea Verónica

Morinigo, Maria de los Angeles

Ojeda, Roxana Mariel

Portillo, Estela Beatriz

Roda Alvaredo, Graciela Karina Elizabeth

Veloso, Alejandra Ofelia

 

 

5° Noct. - Perito Mercantil Auxiliar en Administración

 

Alvarez, Ramon Omar

Garcia, Ariel Ernesto

Rivarola, Isidro

Romero, Celia Esther

 

 

5° Noct. - Perito Mercantil Auxiliar Contable

 

Bogado, Analia Débora

Ojeda, Marisa Beatriz

Jansen, Liliana Estela

 

 

Promoción 1994

 

5° Año  Bachiller Perito Mercantil Auxiliar Contable Jurídico

 

Barrionuevo, Ines Mercedes

Baez, Patricia Noemí

Caceres, Gladys Mabel

Castro, Grisel Elian

Joza, Fabiana Raquel

Mendoza, Miguel Angel

Stefani, Aurora Liliana

Veron, Mariana Marisel

 

 

5º Año  - Bachiller con Orientación Docente

 

Espinosa, Matias Manuel

Espinoza, Victor Hugo

Fimiani, Alfredo Adolfo

Avalos, Armelia Bibiana

Gonzalez, Griselda Beatriz

Gutierrez, Miriam Elizabeth

Ledesma, Sonia Elizabeth

Oliva, Delia Karina

Soto, Maria Esther

Trinidad, Monica Patricia

Vargas, Emilce Elizabeth

Zaracho, Monica Elizabeth

Ortis, Javier Aurelio

 

 

5° Noct. - Perito Mercantil Auxiliar Contable

 

Batalla, Rodolfo Bernardo

Martinez, Juan Manuel

Martinez, Rodolfo Javier

Toñanez, Carlos Alberto

 

 

5° Noct. - Perito Mercantil en Administración

 

Falleau, César Ariel

Giménez, Natalia Marisol

Rasclard, Mirta Raquel

Sequencia Sosa, Maura Karina

Monzón, Silvia Patricia

Monzón, Verónica Analia

 

 

Promoción 1995

 

5° Año  Bachiller Perito Mercantil Auxiliar Contable Jurídico

 

Ayala, Adrián Federico

Caballero, Ramon Ariel

Domínguez, Ricardo Daniel

Kornkitsopon, Weerawut

Muller, Rene Mario Adalberto

Perez Rey, Fernando Manuel

Prieto, Cristian Adrian

Velásquez, Hernan Francisco Martín

Benitez, Mariana Cristina

Fink, Patricia Mariela

Huguenin, Mariela Alexia

Lezcano, Maria Laura

Machuca, Delia Teresa

Morínigo, Paola Soledad

Muller, Jacqueline Marisel

Pilahg, Sandra Beatriz

Rivas, Lilian Mabel

Romero, Mercedes Elizabeth

Sánchez, Bettina Mariela

Servín, Flavia Evelin

Sotelo Salvo, Sandra Soledad

 

 

5° Noct.  - Perito Mercantil Auxiliar en Administración

 

Acosta, Octavio Fabian

Alvarez, Cristian Daniel

 

 

5° Noct. - Perito Mercantil Auxiliar Contable

 

Oro, Martín Armaldo

Zaracho, Leopoldo Javier

Bogado, Karina Beatriz

 

 

Promoción 1996

 

5° Año - Bachiller Perito Mercantil Auxiliar Contable Jurídico

 

Acosta, Duarte Roberto Raul

Baez, Ruben Francisco

Batalla, Luis Oscar

Campos, Lucas Gaspar

Carvajal, Alfredo Daniel

Céspedes, Israel Alejandro

Galeano, Abel Omar

Núñez, Jose Eduardo

Quintana, Walter Yamil

Rey, Milton German

Rolon, Victor Fabian

Romero, Gustavo Adolfo

Sosa, Andres Ariel

Vera, Cristian Daniel

Bianchi, Fanny Luz

Cardozo, Lorena Eugenia

Falleau, Patricia Marcela

Giménez, Yamila Noelia

Gomez, Natalia Roxana

Insabralde, Maria Susana

Martinez, Viviana Beatriz

Morinigo, Mariana Marisel

Oliva, Noelia Mabel

Pallares, Yessica Paola

Perez da Silva, Diana Rosalía

Rivarola, Mercedes Noemí

Servin, Lilian Yudith

Toñanez, Cecilia Andrea

Toñanez, Sandra Karina

Peron, Lorena Alejandra

Romero, Claudia Estela

 

 

5° Noct. - Perito Mercantil Auxiliar Contable

 

Amarilla, Diego Anibal

Benitez, Carlos Cesar

Villalba, Victor Daniel

Fernández, Mirta Beatriz

 

 

5° Noct. - Perito Mercantil Auxiliar en Administración

 

Zacarias, Ezequiel Jacobo

Godoy, Ana Maria

Sánchez, Claudia

Vallejos, Daniela Soledad

 

Promoción 1997

 

5° Año - Bachiller Perito Mercantil Auxiliar Contable Jurídico

 

Alvarenga, Hugo Hector

Jara, Gustavo Fabian

Jara, Victor Javier

Mora, Juan Carlos

Prieto, Franco Hernan

Prieto, Walter Leonardo

Romero, Victor Manuel

Sánchez, Daniel Oscar

Vallejos, Juan Marcelo

Villan, Emilio Angel

Barreto, Romina Rebeca

Barrionuevo, Magdalena

Batalla, Roxana Emilce

Bogado, Alba Yasmin

Caballero, Betiana Marine

Domínguez, Silvina

Espinoza, Andrea Silvina

Figueredo, Verónica Beatriz

Gauna, Teresa Mabel

Garcia, Noelia

Jara, Alcira Irene

Leiva, Bibiana Esther

López, Sandra Mabel

Lucena, Marisol de los Angeles

Morinigo, Paola Mariana

Dure, Nora Laura

Ocampo Segovia, Eugenia

Oviedo, Norma Antonia

Pavon, Teodora

Rios, Andrea Alejandra

Rivarola, Vanesa Yudith

Rolon, Lilian Gisela

Senicen, Analia Roxana

Vera, Laura Sonia

 

 

5° Año Turno Nocturno

 

Acosta, Andres Hermengildo

Amarilla, Juan Alfredo

Aquino, Hernan

Oliva, Edgardo

Olmos, Juan Jose

Villordo, Pedro Miguel

Fleita, Laura Azucena

Miller, Romina

Amarilla, Zunilda

Alcaraz, Ariel Miguel

 

 

Promoción 1998

 

5° Año  - Bachiller Perito Mercantil Auxiliar Contable Jurídico

 

Aguilera, Miguel Alejandro

Armoa Santander, David Valentin

Baez, Sergio Dario

Cardozo, Hugo Daniel

Coronel, Jorge Alejandro

Espinoza, Ruben Fabian

Falleau, Daniel Alejandro

Oviedo, Victor Hugo

Paez, Matias Roberto

Pamies, Nestor Gustavo

Quintana, Adrian Marcelino

Rivas, Rolando Ariel

Rivero, Gustavo Daniel

Rivero, Gustavo Eduardo

Rolon, Walter Alejandro

Santa Cruz, Claudio Sebastián

Alegre, Silvina Alejandra

Amarilla, Verónica Noelia

Bianchi Ferreira, Valeria Alejandra

Centurión, Sandra Noemí

Domínguez, Solis Maria Cecilia

Faranda, Silvia Eva

Fretes, Natalia Andrea Celeste

Maciel, Lorena Evelin

Ocampo Segovia, Maria Silvana

Romero, Silvia Liliana

Santa Cruz, Andrea Daniela

Segovia, Adriana Elizabeth

Vallejos, Maria Laura

 

 

5° Año - Turno Nocturno

 

Alvarez, Eduardo Hernan

Bogado, Claudio Diego

Caceres, Ruben Dario

Gonzalez, Rafael

Lopez, Pedro Pablo

Luque, Juan Pedro

Luque, Oscar Domingo

Ortiz, Diego Hector

Plate, Sergio Ramon

Troche, Enrique Rene

Barrios, Silvana Vanesa

Fernández, Mirta

Garcia, Natalia Sonia

Gonzalez, Evangelina Bernarda

Matcovich, Hilda Mabel

 

Promoción 1999

 

5° 1º  - Bachiller Perito Mercantil Auxiliar Contable Jurídico

 

Bianchi Ferreira, Jorge Diego

Galan, Juan Jose

Giménez, Raul Ernesto

Lopez, Raul Emilio

Meza, Ramon Armando

Rutti, Tito Carmelo

Toñanez, Manuel Elodio

Alvarenga, Natalia Soledad

Barriomuevo, Maria Carolina

Esquivel, Paola Ines

Ferreira, Maria Cecilia

Fink, Sandra Romina

Gimenez, Debora Fernanda

Gonzalez Ferreira, Barbara

Gutierrez, Karina Noemí

Hardy, Yanina Vanesa

Jara, Maria Elena

Medina, Viviana Teodora

Mendoza, Nadia Soledad

Núñez, Andrea Verónica

Ocampo, Jorgelina Beatriz

Ocampo Segovia, Maria Laura

Prieto, Natalia Soledad

Prieto, Valeria Soledad

Quintana, Natalia Elizabeth

Rava, Yanina Vanesa

Rojas, Liliana Rebeca

Rolon, Valeria Maria Jose

Romero, Viviana Soledad

Silva, Maria Rosa

 

 

5° 2º - Bachiller Perito Mercantil Auxiliar Contable Jurídico

 

Acosta, Jose Gabriel

Acuña, Omar Ramon

Aguirre, Ricardo Emanuel

Pintos Dell Oeste, Adrian

Romero, Javier Leopoldo

Romero, Jose Luis

Senicen, Leopoldo Federico

Zambon, Anibal Jose

Acuña, Elsa Marisa

Alcaraz, Claudia Elizabeth

Catellano, Maria Cristina

Lopez, Rita Marcela

Medina, Noelia Juana

Ojeda, Vanesa Elizabeth

Pavon, Lucia Esther

Rey, Monica Elizabeth

Rios, Karina Elizabeth

Romero Sabugo, Rocio

Vázquez, Cecilia Lilian

Vera, Sigrid Erika Eugenia

Zacarias, Evangelina

Gonzalez, Sonia Liliana

 

 

5° Año - Turno Nocturno

 

Acaraz, Luis Jorge

Colman, Cristian Walter

Núñez, Mario Ramon

Sánchez, Pablo

Segovia, Gerardo Gabriel

Segovia, Ricardo Rafael

Ramírez, Oscar Gilberto

Romero, Cesar Ariel

Aguirre, Yamila Vanesa

Ayala, Susana Beatriz

Duarte, Teresa Mercedes

Escurra, Ramona Elizabeth

Pedrozo, Martha Yolanda

Plate, Felisa Graciela

Rolón, Autonia Margarita

Sánchez, Petrona Hortensia

 

 

Promoción 2000

 

5° 1º  - Bachiller Perito Mercantil Auxiliar Contable Jurídico

 

Cabral, Daniel Fernando

Cabral, Pablo Daniel

Céspedes, Cristian Damián

Dures, Ademar Gabriel

Hugenin, Alejandro Gaston

Ruiz Diaz, Miguel Angel

Silvestri Mareco, Gustavo

Sosa, Arnaldo Javier

Trangoni, Alberto Rodrigo

Machuca, Zulma Cristina

Matcovich, Mercedes Ines

Molina, Carina Vanesa

Núñez, Flores Adriana Roxana

Oliva, Fanny Beatriz

Quintana, Rosana Viviana

Tejerína, Leticia Cecilia

Toñanez, Cinthia Elizabeth

Torres, Marina Noemí

Trinidad, Rosana Marcela

 

 

5° 2º - Bachiller Perito Mercantil Auxiliar Contable Jurídico

 

Castel, Justo David

Denis, Cristian Alberto

Gonzalez, Bernardino Luis

Maciel, Jorge Fabian

Ojeda, Victor de Jesús

Araujo, Lidia Mabel

Ayala, Silvia Liliana

Bernardis, Nancy Elizabeth

Britez, Patricia de los Angeles

Falleau, Verónica Lucrecia

Rios, Monica Beatriz

Rolon, Vanesa Maria Eugenia

Zayas, Mariana Yanina

 

 

5° Año – Turno Nocturno

 

Alvarez, Carmelo Javier

Arua, Alex David

Canesín, Marcelo Daniel

Gonzalez, Sixto

Martinez, Cristian

Rivas Aguilar, Wenceslao

Arriola, Maria Elena

Cáceres, Natalia

Gomez, Vicenta Isabel

Morinigo, Carina Leonor

Ruiz, Juana Karina

Vallejos, Sofía Lorena

Varela, Rosa Esther

Villán, Alicia Beatriz

 

Promoción 2001

Arriola, Gustavo Ariel

Avalos,Sergio Ariel

Bianchi Ferreira Enzo G

Céspedes Carlos Maximiliano

Coronel Cesar Adrian

Churin dante Alexis

Fink Roberto Guillermo F

Portillo Ramón Eduardo

Romero Gustavo Jorge Omar

Cabrera Adriana Belén

Churin Nadia Gabriela

Espinoza, Jessica Noelia

Falleau Alejandra  Carolina

Faranda Nancy Noemí

Fernandez Mónica Beatriz

Gonzales Sandra Alicia

Gutierrez Ana Romina

Gutierrez Romina Violeta

Knaus Ivana Beatriz

Lensina Yacquelin A

Martinez Nilce Nataly

Medero Maria Laura

Mendoza Teresita R

Ojeda Lorena Noemí

Oliva Maria Alejandra

Ramirez Maria Cecilia

Ramis Carolina Andrea R

Rivas Torres Karina Vanesa

Salcedo Valeria

Santa Cruz Romina Valeria

Store Yohana Yessica

 

 

3°2°      2001

 

Cabaña Elias

Escovar Osvaldo Sebastian

Oviedo Ramón Sebastian

Oviedo Esteban Ariel

Romero Franco Leonardo

Rolon Reinaldo Rene

Torres Javier Andres

Avalos Yannina Noelia

Baez Marcela Rosa

Cabral Noemí Haydee

Fleita Perla Andrea

Jara Paula Victoria

Mieres Maria Alejandra

Morinigo Valeria Mabel

Nuñez Victoria Andrea

Ramirez Cinthia Liliana C

Rey Mariela Noemi

Rivero Stella Maris L

Rodríguez Cinthia Vanessa

Rodríguez Rita A

Romero Gloria E

Romero,Rita,Itaty

Vargas Gabriela T

Vedilla Sulma E

Zaya Maria Estela

 

 

5to Nocturna

Ayala Luis Miguel

Barrios Elvio Tomas

Gonzalez Marcelino

Leguizamon Manuel Abel

Mendoza Juan Manuel

Balcaza Claudia Elisabeth

Jara Liliana

Ramirez Silvia Elizabeth

Toñanez Melisa Noelia

Vallejos Susana

Zajac Silvana Maria Angelica

 

 

 

 

Promoción 2002

 

3º 1º 2002

 

Alviso, Jorge Raúl

Amarilla, Edgar Abel

Baez, Cesar Javier

Céspedes, Alexis Ricardo

Ferreira, Isaías Germán

Florez Alvizo, Víctor Emanuel

Gamarra, Álvaro José

Giménez, Gonzalo Oscar

Godoy, Francisco Joel Antonio

Ledesma, Darío José

Olmos, Ángel Eduardo

Orta, Fernando Luis

Ortega, Gustavo Javier

Quintana, Daniel Hernán

Suárez, Adrián Augusto

Acuña, Margarita soledad

Cabaña, Diana Elizabeth

Ferreira, María José

Galán, Elizabeth Soledad

Galán, María José

Gómez, Eliana Juana Julia

González Moroz, Melisa Anahí

Luque, Patricia Catalina

Mierez, María Angélica

Nuñez Flores, Mónica

Oliva, Verónica Estefanía

Pavón, Cristina Margarita

Pérez Rey, Laura Marcela

Romero, Ramona Angélica

Segovia, Noelia Alejandra

Stefani, Cynthia Soledad

 

3º 2º 2002

 

Cardozo, Cristian Luciano

Fernández, Cesar Antonio

Giménez, Jorge César

Gutierrez, Daniel Esteban

Moreno, Jorge Adrián

Morínigo, Sergio Iván

Moron, Isidro Samuel

Nuñez, Manuel Alejandro

Nuñez, Néstor Fabián

Rivas Torres, Javier Sebastián

Rivas, Héctor Ramón

Rolón, Silvio Omar

Romero, Fernando Omar

Romero, Franco Martín

Ruiz, Horacio David

Servín, Edgardo Guillermo

Zacarías, Carlos Cristian

Amarilla, Hilda Natalia

Baez, Claudia Verónica

Balatazar, Rosana Beatriz

Benitez, María Mercedes

Britez, Fanny Raquel

Flores, Romina Mabel

García, Sonia Isabel

Longo, Cinthia Dolores

Maciel, Verónica Cecilia

Martinez, Mariana Beatriz

Medina, Laura Soledad

Motañez, Laura Natalia

Morzan, Cinthia Daniela

Rivarola, Ramona Manuela

Rolón, Sonia Haydee

Romero, Laura Elisabet

Rotela, Clara Rosalía

Santa Cruz, Mariana Soledad

Serfaty, Julia

 

5TO NOCTURNO 2002

 

Amarilla, David Oscar

Caceres, Daniel Norberto

Gonzalez, Edgardo Javier

Matinez, Norberto Ariel

Moreno, Federico Julio

Moreira, Antonio

Nuñez Flores, Antonio Nicolás

Otazo, Martín Lisandro

Plate, Juan Alberto

Plate, Simón Angel

Ríos, Jorge Edgardo

Ruiz, Ernesto Javier

Ruiz, Hector Fabian

Villan, Roberto Oscar

Britez, Hortensia Claudelina

Britez, Mariana Soledad

Cabral, Estela Maciel

Caceres, Rosana Beatriz

Cordoba, Claudia Elisabeth

Huguenin, Lidia Noemí

Luque, Dalila Virginia

Ojeda, Lorena M de los Ángeles

Maciel, Claudia Elena

Nuñez Flores, Debra Priscila

Pavón, Mirian Elisabeth

Robledo, Hilda Natalia

Romero, Silvia Leonarda

Zacarías, Elisabeth Adelina

 

3º 1 2003

 

Bianchi Ferreira, Franco Luis

Gavilán, Ricardo Daniel

Gonzalez, Víctor Enrique

Goya, Emanuel Alejandro

Knaus, Carlos Guillermo

Medina, Rubén Sebastián

Mogro, Roberto Rodrigo

Pruyas, Leandro Mauricio

Ricardo, Marcelo Andrés

Ríos, Rodolfo Jesús

Rojas, Augusto Cecilio

Amarilla, Erica Celeste

Balcaza, Ana Melisa

Castro, Carla

Castro, Daniela

Céspedes, María Noelia

Esquivel, Samantha Elisabeth

Fernández, Carolina Edith

Flores, Mariana del Rosario

Gaona, Gilda Gabriela

Gavilán, Karina Vanesa

Gavilán, María Paula

Gutierrez, Olga Adelina

Hidalgo, Estela Maris S

Lencina, Romina Valeria

Lopez, Noelia Elisabeth

Meza, Estelvina Lujan

Ramirez, Lucía Elisabeth

Rey, Lorena Cecilia

Romero, Blanca Natalia

Troche, Laura Javita Karina

Velazque, Cristina Delia Noemí

 

3º 2DA 2003

 

Alegre, Norberto Osvaldo

Amarilla, Marcelo David

Arrúa, Santiago Daniel

Cabrera, Enzo Ricardo

Canesín, Samuel Edgardo

Ciotti, José Luis

Escobar, Nicolás Sebastián

Espinoza, Rodrigo Sebastián

Gomez, Alberto Mauricio

Hardy, Julio Cesar

Ojeda, Alejandro Bernabé

Pavón, Aldo Adrián

Peres, Alejandro Manuel

Quinteros, Roberto Germán

Ramirez, Fernando Luis

Rolón, Nilson Rubén

Steiner, José María

Villasanti, Lucas Daniel

Benitez, Rocío Anabel

Espino, Rosana Alicia

García, Silvia Natalia

Godoy, Laura Cristina

Medero, Marta Elena

Medina, Yanina Ninfa Noelia

Ojeda, Verónica Paola

Oviedo, Rosaura Elisabeth

Ríos, Johana Patricia

Riquelme, Graciela

Rivas, Liza Verónica

Sanchez, Zunilda Mabel

Santa Cruz, Jessica Vanesa

Saucedo, Marcela Liliana

Torres, Yanina Elisabeth

Villán, Vanesa Yolanda

Villasanti, Marina Vanesa

 

5TO NOCTURNO 2003

 

Baez, Walter David

Caballero, Cesar Facundo

Infrán, Adrián Rubén

Lopez, Carlos

Ortega, David Rafael

Pavón, Aurelio

Romero, José Luis

Vallejos, Raúl Fabián

Vergara, Carlos Leonardo

Gallozo, Sandra Marisol

Gimenez, Carina Elisabet

Gonzalez, Bettiana Edit

Rodríguez, Laura Lorena

Rojas, Carolina Soledad

Denis, Verónica Natalia